Opieka dziećmi podczas wesela – żłobek integracyjny Gdańsk

Nasze pociechy są naprawdę słodkie i fantastyczne – warto je zabrać na salę weselną podczas wesela. Jednak w niektórych porach dnia zarówno dzieci, jak i rodzice chcą skorzystać z rozrywki tanecznej a dzieci z wspólnych zabaw dla maluchów.

​Oczekuje się, że podczas ceremonii, posiłku i przemówień dzieci będą cicho. Dlatego warto w dniu ceremonii zaślubin oraz zabawy weselne wybrać opiekę jaką jest żłobek dla dzieci Gdańsk – Tulisie, który posiada bardzo dobre opinie w sieci pod hasłem – dobre opinie żłobek Gdańsk.

Żłobek dla dzieci Gdańsk – oferta dodatkowa podczas zabawy weselnej

Personel żłobka dla dzieci Tulisie to specjaliści od weselnej opieki nad dziećmi. Na co dzień prowadzimy żłobek integracyjny w dzielnicy Gdańsk Wrzesz, zaś podczas imprezy weselnej tworzymy udekorowany i w pełni wyposażony namiot dla Twoich mniejszych gości z zabawkami, grami, przebieraniami, sztuką i niesamowitymi zajęciami rzemieślniczymi, i możemy zapewnić nasz fantastyczny zespół przyjaznych, profesjonalnych opiekunów dzieci i niesamowitych animatorów. 

​Mobilny żłobek na sali weselnej typu “sleeppover”

Oferujemy również usługę „sleepover”, co oznacza, że ​​Ty i Twoi goście weselni możecie zostawić swoje dzieci na terenie, jeśli chcecie się bawić, jeśli nie są wystarczająco duże, aby tańczyć całą noc. Stworzymy żłobek integracyjny Gdańsk – weselny, który będzie miał strefę czasową na opowiadanie, koce, bajkowe światła, wieczór filmowy, popcorn i gorącą czekoladę, delikatną muzykę i przeszkolonych opiekunów dzieci, które możesz odebrać w drodze do domu.

Żłobek może być dostosowany do potrzeb każdego wesela, w zależności od liczby i wieku dzieci oraz czasu, na jaki są potrzebne, z szeregiem odpowiednich dla wieku zajęć wewnątrz i na zewnątrz, w tym gier, sportu i sztuki oraz rękodzieło i filmy oraz gry dla starszych dzieci. Usługi można dostosować do każdego budżetu.

Jeśli żłobek jest potrzebny przez cały wieczór, personel kładzie dzieci do łóżek w specjalnie zaprojektowanej strefie drzemki wyposażonej w łóżeczka turystyczne, maty do spania i poduszki. Rodzice mają również możliwość usypiania młodszych dzieci, jeśli chcą.