Atrakcje weselne – Twoje niepowtarzalne wesele

W obecnym czasie na Waszym weselu nie może zabraknąć wyjątkowych atrakcji weselnych, które będą towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu jakim jest wesele. Wybierając różnego typu atrakcje weselne, które sprawią, że goście nie zapomną tej nocy na długo. Zatem jaką atrakcje weselną wybrać ? Podpowiadamy w tym oto wpisie !

 

Czym tak naprawdę jest taniec w chmurach ?

Bardzo częstą atrakcją weselną wybieraną przez pary młode jest taniec w chmurach. Taniec w chmurach to wyjątkowe udekorowanie pierwszego tańca państwa młodych i nie tylko. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi jakim jest wytwornica dymu można nadać bajkowy efekt, który zostanie uwieczniony na zdjęciach ślubnym i filmie weselnym. 

 

Atrakcje weselne – napis świetlny Love – czy warto ?

Kolejną atrakcją jaką możemy spotkać na weselu jest napis świetlny Love, który lokowany jest na salo weselnej oraz bardzo często umieszczany jest w pięknym ogrodzie przed salą weselną. Napis świetlny LOVE – to HIT sezonu wśród dekoracji sal weselnych. Przepiękne litery świetlne przedstawiające napis LOVE w klimatyczny sposób oświetlą Twoją sale weselną lub ogród i nadadzą zdjęciom ślubnym idealnego klimatu.

Atrakcja weselna – fotobudka bądź fotolustro

Czym jest fotobudka na wesele ?

Fotobudka czy fotolustro to przenośne mobline studio fotograficzne, gdzie samoobsługowy aparat fotograficzny wykonuje serię zdjęć i od razu je drukuje na ekspresowej drukarce. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny ekran dotykowy z podglądem na żywo, dzięki czemu pozowanie do zdjęć jest dziecinnie proste. Wynajmując fotobudkę warto zwrócić na możliwość wyboru pakietu z asystentem, który w dyskretny a zarazem zabawny sposób będzie instruował gości weselnych jak postępować z urządzeniem.

atrakcje weselne
atrakcje weselne

 

Jedną z często wybieranych atrakcji weselnych są dekoracje światłem sal weselnych

W tym wyjątkowym dniu dzięki grze światłem możesz w łatwy i szybki sposób udekorować salę weselną. Takie atrakcje weselne bardzo często spotykane są na śląsku czy w województwie mazowieckim.

Dekoracja światłem led sali weselnych potrafi całkowicie odmienić oblicze każdej sali bankietowej, tak, by w pełni odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom Państwa Młodych. Zastosowane urządzenia pozwalają w łatwy sposób sterować zdalnie. Dzięki grze kolorem, piękne, barwne światła urozmaicą zabawę taneczną oraz uczynią wesele cudownym pamiątką dla Pary i wszystkich gości weselnych. Dzięki grze światłem i dekoracje świetlne będą uwiecznione na fotografii ślubnej i sprawią, że Wasze zdjęcia będą wyjątkowe, bogate w wyeksponowane i nasycone kolory.